-
2€ 529,- € 437,19 / stuk bespaar 2%
-
3€ 519,- € 428,93 / stuk bespaar 4%
Pallet Giant Flames houtpellets 65 zakken x 15kg (975kg)
calcPageSize())"
loading="eager"
fetchpriority="high"
/>
- Voor 16:00 besteld, volgende werkdag in huis!
- Gratis verzending vanaf € 20 in heel NL
- Betaal in 3 termijnen
- PEFC en ENplus A1 gecertificeerd
- Geproduceerd van naaldboom - Spar en Den
- Diameter: 6 mm
- Vochtigheidspercentage: <10%
- Duurzaam
- Makkelijk in gebruik
De Giant Flames premium houtpellets, geproduceerd in Duitsland, zijn van topkwaliteit en hebben een diameter van 6 mm. Ze zijn gecertificeerd met PEFC en ENplus A1, wat staat voor duurzaamheid en efficiëntie. Verpakt in 65 zakken van 15 kg, zijn deze houtpellets ideaal voor wie op zoek is naar een betrouwbare en milieuvriendelijke brandstof.
Waarom Giant Flames houtpellets?
- Hoog rendement: Deze pellets bieden een hoge calorische waarde, waardoor je meer warmte krijgt uit elke pellet en langer kunt stoken.
- Duurzaam: Gemaakt van duurzaam houtafval, helpen ze de uitstoot van schadelijke stoffen te verminderen.
- Constante kwaliteit: Gemaakt van zuivere houtvezels, zorgen ze voor een gelijkmatige en stabiele warmteafgifte.
- Gebruiksgemak: Dankzij hun uniforme grootte passen ze perfect in pelletkachels, wat zorgt voor een optimale verbranding.
| SKU | GF10401_65 |
| Merk | Giant Flames |
| Afmeting (H x B x L) | 160 cm x 120 cm x 80 cm |
| Hoogte (cm) | 160 cm |
| Breedte (cm) | 120 cm |
| SKU | GF10401_65 |
| Merk | Giant Flames |
| Afmeting (H x B x L) | 160 cm x 120 cm x 80 cm |
| Hoogte (cm) | 160 cm |
| Breedte (cm) | 120 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Diameter | 6 mm |
| Gewicht | 975 kg |
| Certificering | ENplus A1 |
| Duurzaamheids Claim | 100% PEFC |
Verpakking waardeloos voor een product zoals dit. Bij het minste of geringste scheuren in de zak met als gevolg een zooitje in de kofferbak of in huis. Een rol tape erbij zou de ergernis verlichten.
Brand goed
Slechte verpakking
Amper stof en altijd proper ruitje. Vlugge levering.
Geen
Snel en betaalbaar
Zwakke verpakking, de chauffeur en ik zijn geruime tijd bezig geweest om de zaak te lossen, omdat de verpakking, zowel de pallet als het plastic het begeven hadden tijdens het transport. Chapeau voor de chauffeur voor het zware werk dat hij moest doen.
Prijs kwaltieit dus een aanrader!
Het is een erg goede pellet met (wat mij echt opviel) erg weinig as na een hele week stoken en 3 zakken verbruikt te hebben.
De prijs per pallet is goed, voor deze kwaliteitspellets.
Echt een aanrader!


